Testovanie samoplatcov pozastavené!
Vedenie ÚVN SNP Ružomberok – FN dňom 24.9.2020 pozastavuje testovanie samoplatcov na Covid-19. Dôvodom je zhoršujúca sa epidemiologická situácia v regióne, ktorá plne vyťažuje Ústav klinickej mikrobiológie vo vojenskej nemocnici. Keďže
Výzva pre darcov krvi!
Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok -FN naliehavo prosí darcov krvi ( aj prvodarcov ) z celého Slovenska, aby prišli v prípade ich možnosti darovať krv . Odbery budeme vykonávať : pondelok –
ZÁKAZ NÁVŠTEV V NEMOCNICI
Vedenie nemocnice dňom 09.09. 2020 prijalo rozhodnutie o ZÁKAZE NÁVŠTEV na všetkých lôžkových oddeleniach v ÚVN SNP Ružomberok – FN. Zákaz platí do odvolania. Nemocnica tým reaguje na vývoj situácie súvisiacej s nárastom počtu nakazených

ÚVN spustila prevádzku urgentu typu II.
Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok – FN je prvou nemocnicou v regiónoch Oravy a Liptova, ktorá od 1. 7. 2020 spustila urgentný príjem typu II. „Ústredná vojenská nemocnica je jedným
Vstup a vjazd pacientov a návštev – USMERNENIE!
Vedenie nemocnice touto cestou žiada pacientov a návštevy v nemocnici, aby do areálu nemocnice na ulici Gen. Miloša Vesela vstupovali peši a vchádzali autom – VÝHRADNE prednou (hlavnou) bránou. Vzhľadom
Zmena usmernenia dopravy v areáli na Ulici gen. Miloša Vesela
Oznamujeme pacientov a návštevníkom nemocnice, že od 17.7.2020 došlo k zmene usmernenia dopravy. Vjazd pre vozidlá je prednou bránou (hlavná brána) na ulici Gen.Miloša Vesela a výjazd z arálu je
Nová sanitka pre Polikliniku MO SR Bratislava
Riaditeľ Ústrednej vojenskej nemocnice SNP Ružomberok – FN MUDr. Peter Vaněk dnes odovzdal nové sanitné vozidlo vedúcemu Polikliniky MO SR Bratislava MUDr. Jánovi Žilkovi. Nová, moderne vybavená sanitka disponuje špičkovým

Nová infúzna pumpa od športovcov pre našich najmenších pacientov
Vedenie detskej kliniky ÚVN SNP Ružomberok – FN získalo novú infúznu pumpu. Prístroj nemocnici venovalo združenie Ako chcete, ktorého nadšenci koncom minulého roka v Ľubochni zorganizovali druhý ročník charitatívneho futbalového turnaja
Odbery na Covid -19 iba na Považskej ulici
Od 1. 7. 2020 budú odbery na COVID-19 realizované už iba v infektologickej ambulancii – areál nemocnice na Považskej ulici (budova E – pri detských ambulanciách – osobitný vchod pri

Letná kvapka krvi
26. júna 2020 zorganizovalo Občianske združenie Ružomberčan v spolupráci s Klinikou hematológie a transfuziológie Letnú kvapku krvi. Išlo prvý o ročník akcie, ktorá nemocnici veľmi pomohla. Letné mesiace sú každoročne najkritickejším obdobím, v ktorom

Poďakovanie dobrovoľníkom a vojakom, ktorí nemocnici pomáhali počas núdzového stavu
Vedenie Ústrednej vojenskej nemocnice SNP Ružomberok – FN by sa touto cestou chcelo poďakovať všetkým dobrovoľníkom a profesionálnym vojakom, ktorí nemocnici pomáhali počas núdzového stavu. Na pozíciu sanitár bolo v

Dar od spoločnosti MOBIS
Vedenie nemocnice by sa touto cestou chcelo poďakovať spoločnosti Mobis za dar v podobe 10 000 kusov jednorázových chirurgických rúšok na tvár, 600 kusov antibakteriálneho gélu, 80 kusov ochranných okuliarov,