Logo UVN

Ústredná vojenská nemocnica je opäť jednotkou v hodnotení pacientov medzi slovenskými fakultnými nemocnicami

Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok – FN, podľa najnovšieho prieskumu medzi pacientmi nemocnice Dôvera, opätovne patrí medzi najlepšie hodnotené fakultné a univerzitné nemocnice. Spokojnosť pacientov dlhodobo potvrdzuje, že Ústredná vojenská nemocnica v Ružomberku patrí k špičke zdravotníckych zariadení a je najúspešnejšia na Slovensku. 

Teší nás, že už niekoľko rokov nemocnica exceluje a je regionálnym lídrom v poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Rád by som poďakoval každému zdravotníckemu, ale aj nezdravotníckemu pracovníkovi nemocnice. Výborné hodnotenie, ktoré si nemocnica obhájila aj tento rok, je výsledkom práve tejto tímovej práce. Zároveň by som sa chcel poďakovať aj všetkým pacientom, ktorých spätná väzba nám pomáha sa neustále zlepšovať a veľmi si ju vážime, “ povedal riaditeľ Ústrednej vojenskej nemocnice SNP Ružomberok MUDr. Marian Križko PhD., MPH, MHA.

Zdravotná poisťovňa Dôvera v tohtoročnom rebríčku vyhodnotila takmer 9000 vyplnených dotazníkov. Cieľom prieskumu je zvyšovanie transparentnosti v ústavnej zdravotnej starostlivosti na Slovensku.