Klinika cievnej chirurgie

Chceli by sme zo srdca poďakovať, celému kolektívu Kliniky cievnej chirurgie, za Vašu obetavú prácu, odbornú starostlivosť a ľudský prístup , ktorý ste venovali nášmu bratovi,krstnému, manželovi, otcovi a synovi M. H. počas jeho liečby. Uvedomujeme si, že jeho stav nebol jednoduchý a o to viac si ceníme , že ste urobili maximum pre to,aby ste mu nohu zachránili a zatiaľ nemuselo dôjsť k amputácii, nakoľko je noha stále v štádiu dlhodobého liečenia a dúfame 🙏 v šťastný koniec.
Vaša práca nie je len povolaním, ale aj poslaním, má veľký význam a pre nás znamená nesmierne veľa.
Ďakujeme lekárom –
MUDr.Beňo,PhD.,prednosta kliniky
MUDr. Podolec, primár kliniky
– ostatným lekárom tejto kliniky
– vedúcej sestre a sestričkám
– a všetkým úžasným zamestnancom tohto oddelenia
za trpezlivosť, starostlivosť ,ochotu , podporu a povzbudenie, ktoré mu počas celej hospitalizácie dodávali silu.
Ešte raz Vám patrí úprimné poďakovanie a veľká vďaka.
S pozdravom sestra D. B. s rodinou a rodina H.