Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať a hlavne vyzdvihnúť profesionálny a ľudský prístup na detskom oddelení. V noci sa náš malý syn zobudil, nemohol sa nadýchnuť a mal silný kašeľ….volali sme na detské oddelenie, kde nám povedali, aby sme prišli, že ho vyšetria. Náš syn má strach z akýchkoľvek vyšetrení, ale tu prišiel obrovský zlom a malý sa ani na sekundu nebál. A je to presne kvôli prístupu dvoch úžasných zdravotných sestier a veľmi empatickej pani primárke, z ktorých šiel neskutočný pokoj, pokora a pochopenie. Boli ústretové a veľmi citlivé k synovi aj k nám rodičom. Pani primárka syna dôkladne vyšetrila, vysvetlila nám postup čo ďalej. Z celého srdca im patrí naša veľká vďaka za ich PROFESIONALITU A PRÍSTUP… Ja osobne sa skláňam pred takýmito zdravotníkmi, lebo zažila som už všelijaké správanie, ale tu som doslova videla a zažila SRDCE zdravotníka…klobúk dole pred ich prácou 🙏❤️