Logo UVN

Kliniky z chirurgického pavilónu presťahované do náhradných priestorov

Článok budeme pravidelne aktualizovať.

Z dôvodu príprav na začatie rekonštrukcie chirurgického pavilónu budú pracoviská nachádzajúce sa v tejto časti budovy postupne presťahované do náhradných priestorov.

Na tomto mieste budeme pravidelne informovať o zmenách, ktoré sa uskutočnili. Informácie postupne dopĺňame.

– Klinika neurochirurgie – lôžková časť –  je dňom 11.11.2022  presťahovaná do priestorov očnej kliniky – 1. poschodie. Ambulancie zostávajú v pôvodných priestoroch v  budove chirurgie. 

– Očná klinika –  lôžková časť – je dňom 09.11.2022  presťahovaná do priestorov kožného oddelenia – 1. poschodie. Ambulancie a očná pohotovosť zostávajú v pôvodných priestoroch v  budove očnej kliniky. 

– Klinika fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie – dňom 28.10.2022 je rehabilitácia presťahovaná do priestorov bývalého COVIDO-ového centra (vakcinačné centrum) na Považskej ulici. PRACOVISKO JE UŽ V PREVÁDZKE. Telefonické kontakty na kliniku ostávajú nezmenené. 

 – Klinika cievnej chirurgie  –  dňom 26.10.2022 je lôžková časť kliniky cievnej chirurgie presťahovaná do budovy kliniky neurológie – prvé poschodie. Telefonické kontakty na kliniku ostávajú nezmenené. Ambulancie zostávajú na pôvodnom mieste.

 

 

 Posledná aktualizácia : 11.11.2022